Beyaz Eşya Yetkili Servisi

ZİNCİRLİKUYU BUZDOLABI TAMİRCİSİ

zincirlikuyu buzdolabı tamircisi

ÖZDEMİR TEKNİK SERVİS olarak 16 yıldır Zincirlikuyu ve tüm yakın çevresinde Zincirlikuyu Beyaz Eşya Servisi ve özel olarak Buzdolabı Servisi sunmaktayız. Aynı gün içerisin de buzdolabı tamircisi adresinizde olacaktır. 7/24 Acil Zincirlikuyu Buzdolabı Tamircisi için bizi arayabilir ve fiyat alabilirsiniz. Yedek parça dışında endüstriyel buzdolabı veya sanayi tipi buzdolabı tamiri de yapılmaktadır. Ekibimiz son derece profesyonel ve konusunda eğitim almış kişilerdir.

Zincirlikuyu Buzdolabı Tamircisi %100 uygun fiyat garantisi ve 2 yıl garantisi süresi ile soğutma sorunu yaşadığınız tüm alanlarda ve cihazlarda haftanın 7 günü yanınızdadır. Buzdolabı Motor Değişimi veya Buzdolabı Gaz Dolumu fiyatları marka ve modele göre değişmektedir. WhatsApp üzerinden ücretsiz fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

en yakın buzdolabı tamircisi

Zincirlikuyu Buzdolabı Tamircisi

Randevu : 0212 909 57 50

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0534 357 95 52

Derin Dondurucu Tamircisi

Randevu : 0212 909 57 50

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0534 357 95 52

endustriyel-buzdolabi-tamircisi


Endüstriyel Buzdolabı Tamircisi

Randevu : 0212 909 57 50

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0534 357 95 52

Zincirlikuyu Buzdolabı Servisi
TELEFON NUMARALARI

Zincirlikuyu Arçelik Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu ​BOSCH Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Vestel Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Profilo Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Ariston Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Miele Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu BEKO Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu AEG Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

​Zincirlikuyu Samsung Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Electrolux Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Siemens Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

GENERAL ELECTRIC SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Zincirlikuyu Buzdolabı Tamircisi olarak 2002 yılından beri sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm marka ve model buzdolapları 2 yıl garantili şekilde tamir edilmektedir. Aynı gün teknik servis hizmeti ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Tamir veya bakım işlemi yapılan buzdolabınız aynı gün içerisin de teslim edilmektedir. Soğutma işlemini kaybeden eski buzdolabınız için Zincirlikuyu Buzdolabı Motor Değişimi veya tamir işlemi garantili şekilde yapılmaktadır.

Zincirlikuyu Buzdolabı Gaz Dolumu için bizi arayabilir ve fiyat alabilirsiniz. Değişimi yapılan tüm parçalar firmamız tarafın tedarik edilmek olup tamamen Orijinal Yedek Parça kullanılmaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen buzdolabı markalarının tamamına Zincirlikuyu Buzdolabı Teknik Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Tüm bunların yanı sıra; Zincirlikuyu Çamaşır Makinesi Tamircisi ve Zincirlikuyu Kombi Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Yaz ve Kış ayları için Zincirlikuyu Klima Servisi ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşın. Profesyonel ekip, uygun fiyat garantisi ile haftanın 7 günü yanınızda.

Tüm marka ve model buzdolapları 2 yıl garantili şekilde tamir edilmektedir. Gezici Zincirlikuyu Buzdolabı Teknik Servisi araçlarımız ile buzdolabını yerinde tamir ediyoruz. Acil tamir  ve bakım işleri 2 saat içerisin de yapılıp teslim edilmektedir. Uygun fiyat politikamız ve kaliteli işçilik ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Ev tipi standart buzdolabı tamiri dışında, Zincirlikuyu Kola Dolabı TamiriZincirlikuyu Market Dolabı Tamiri ve Zincirlikuyu Sütlük Dolap Tamircisi %100 garantili şekilde tamir edilmektedir.  Zincirlikuyu Endüstriyel Buzdolabı Tamiri yanı sıra Zincirlikuyu Soğu Hava Deposu Tamircisi ve bakımı da profesyonel ve 2 yıl garantili şekilde yapılmaktadır..

Zincirlikuyu Buzdolabı Tamir Fiyatları için bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Buzdolabı Ücretsiz Arıza Tespiti için bizlere WhatsApp üzerinden ulaşabilir ve buzdolabı arızası hakkında bilgi alabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde olan Zincirlikuyu En Yakın Buzdolabı Tamircisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisin de evinize veya iş yerinize teknik servis çağırabilirsiniz. 

Zincirlikuyu Yerinde Buzdolabı Tamiri ile %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Zincirlikuyu Derin Dondurucu Tamiri ve Zincirlikuyu Endüstriyel Buzdolabı Servisi olarak 17 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Unutmayın size bir telefon kadar yakınız. Canlı destek hattımız üzerinden yazarak anında bilgi alabilir ve arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

HEMEN ARA

Open chat