ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Zincirlikuyu Klima Servisi

Profesyonel klima servisi ÖZDEMİR SOĞUTMA SİSTEMLERİ  olarak tüm marka ve model klimalar da 2 yıl garantili hizmet sunmaktayız. Zincirlikuyu Klima Servisi Haftanın 7 günü hizmet vermektedir.  Başlıca hizmetlerimiz: Zincirlikuyu Klima Tamiri, Zincirlikuyu Klima Bakımı, Zincirlikuyu Klima Montajı ve Zincirlikuyu Klima Gaz Dolumu. %100 Uygun fiyat garantisi ile size bir telefon kadar yakınız. Zincirlikuyu Klima Servis Fiyatları ve Zincirlikuyu Klima gaz dolumu fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Klima Temizliği ve Klima Bakımını yaptırmadığınız için oluşan bakteriler  hasta olma riskinizi artıracaktır. 7/24 Acil Zincirlikuyu Klima Servisi olarak biliyoruz ki siz değerli müşterilerimizin zamanı çok kıymetli ve bu yüzden Zincirlikuyu Aynı Gün Servis İmkanı sunmaktan gurur duyarız.   

Zincirlikuyu yakını tüm Beşiktaş ilçesi ve çevrem semtlere hizmetimiz mevcuttur. Soğutma veya Isıtma sorunu yaşadığınız klimalar unutmayın ki faturanıza da cebinize de zarar verecektir. Klima bakımı ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Her ne kadar kolay gibi görünse de klima bakımı gerçekten emek ve profesyonellik isteyen bir iştir. Filtre temizliği veya değişimi, dış çıkış ünite temizliği ve benzer bir çok nokta doğru şekilde temizlenmez ise çok da fayda görmeyecektir. Profesyonel bir yardım ve Zincirlikuyu Klima Teknik Servisi hizmeti için bize danışabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

klima tamiri

Zincirlikuyu Klima Servisi

Zincirlikuyu klima tamircisi olarak 12 yıldır sizinleyiz. Tüm marka ve model klimalarda 2 yıl garantili hizmet. Klima tamir fiyatları için bizi arayabilirsniz.

Servis: 444 28 46

WhatsApp : 0535 560 43 59

klima montajı

Zincirlikuyu Klima Montajı

Zincirlikuyu Klima Montajı ve De-montajı için profesyonel klima teknik servisi. Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Servis: 444 28 46

WhatsApp :0535 560 43 59

klima-gaz-dolum-servisi

Zincirlikuyu Klima Gaz Dolumu

Zincirlikuyu klima gaz dolumu yapılmaktadır. Klima gaz dolumu fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Tüm marka ve model klimalara gaz dolumu yapılmaktadır.

Servis: 444 28 46

WhatsApp 0535 560 43 59

Hangi markalara Bakıyoruz?

Zincirlikuyu Klima Servisi 20 yıldır sizinle...

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Zincirlikuyu Beyaz Eşya Servisi olarak 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Uzman teknik servis ekibimiz klima konusun da özel eğitim almaktadır. 14 Profesyonel klima teknisyeni ve 4 gezici aracımız ile aynı gün teknik servis kapınızda olacaktır. Sizlerin tavsiyesi ve desteğiyle gün geçtikçe ekibimizi daha da büyütüyoruz. Marka ve modele göre farklılık gösteren. Zincirlikuyu Klima Servisi Fiyatları  hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 2019 – 2020 fiyat listemize göz atabilirsiniz. Klima tamiri yanı sıra Zincirlikuyu Klima Bakımı da önemli konulardan birisidir. Her 2 senede bir kesinlikle yapılmalıdır. Ayrıca Zincirlikuyu Klima Montaj Fiyatları için de bilgi alabilirsiniz. Klimanız bize emanet…

beyaz eşya ustası

Zincirlikuyu ve çevresinde
“Klima Servisi”
mi arıyorsun ?
Randevu | Hemen Ara
444 28 46

HEMEN ARA

Open chat
Zincirlikuyu Klima Servisi mi arıyorsun ?
Powered by