Beyaz Eşya Yetkili Servisi

ZİNCİRLİKUYU KOMBİ SERVİSİ

zincirlikuyu kombi servisi

Zincirlikuyu Kombi Servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Aynı gün servis kapınızda. 2002 yılından bu yana tüm marka ve model kombiler Zincirlikuyu Kombi Tamircisi ile 2 yıl garantili şekilde işlem görmektedir.  Zincirlikuyu Kombi Bakımı ve Zincirlikuyu Petek Temizliği fiyatları için bizi arayabilirsiniz. WhatsApp hattımız üzerinden Ücretsiz Arıza Tespiti için bize yazabilir veya aynı gün içerisin de adresinize Zincirlikuyu Kombi Teknik Servisi  çağırabilirsiniz. %100 Müşteri Memnuniyetini esas alarak yerinde tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız.

Orijinal Parça Değişimi sayesinde kombiniz yıllarca sorunsuz çalışacaktır. Bakımı ve temizliği yapılmayan kombiler sizin daha fazla doğal gaz faturası ödemenize sebep olacaktır. Deneyimli ve işinde uzman Zincirlikuyu Kombi Ustası sayesinde faturaya ödediğiniz para yarı yarıya azalabilir. Yeni bir kombi satın aldığınızda bizi arayabilir ve Zincirlikuyu Kombi Montajı için profesyonel bir teknik servis çağırabilirsiniz.

Zincirlikuyu Acil Kombi Servisi hizmeti için bizi arayabilir ve Zincirlikuyu kombi servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Zincirlikuyu Kombi Bakım Fiyatları için bizlere WhatsApp üzerinden yazabilir ve anında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.  Tüm marka ve model kombilerde %100 garantili arıza giderimi yapılmaktadır. 

Zincirlikuyu ‘nun tüm mahalle ve yakın semtlerinde Aynı Gün Zincirlikuyu Kombi Servisi hizmetimiz mevcuttur. Kombiniz çalıştığı halde petekler yeterince ısınmıyorsa hem kombi bakımı hemde petek temizliği yaptırarak bu sorunu çözebilirsiniz. Bu sayede hem daha az doğal gaz faturası ödersiniz hemde eviniz özlediğiniz sıcaklığa kavuşur.  Kombi Bakımı ve tamiri her ne kadar basit gibi görünse de yanlış bir işlem veya hata size çok büyük maliyetlere yol açabilir. Uygun fiyat garantisi ile Zincirlikuyu Kombi Servisi sayesinde uzun yıllar sorusuz şekilde kombinizi kullanın.
Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

HİZMETLERİMİZ

Zincirlikuyu Kombi Servisi

kombi tamiri

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Zincirlikuyu Kombi Bakımı

kombi bakımı

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Zincirlikuyu Petek Temizliği

petek temizliği

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Zincirlikuyu Kombi Servisi
Telefon Numaraları

Zincirlikuyu Ferroli Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Alarko Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Vaillant Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

Zincirlikuyu BOSCH Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Baymak Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu E.C.A Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Viesmann Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu DemirDöküm Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Buderus Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Zincirlikuyu Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.

HEMEN ARA

Open chat