Beyaz Eşya Yetkili Servisi

AVCILAR BUZDOLABI TAMİRCİSİ

Telefon0212 909 57 50

Avcılar Buzdolabı Tamircisi olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. ArçelikBeko BoschProfiloSamsungAltusRegalUğurGrundigLGAriston SiemensVestel gibi Türkiye’nin en çok tercih edilen tüm marka ve model buzdolapları 2 yıl garanti süresi ve 1 yıl parça garanti süresi ile tamir – bakım – onarım işlemi yapılmaktadır. En yakın Avcılar Buzdolabı Tamircisi için doğru yerdesiniz. Avcılar ve yakın tüm çevresine gezici teknik servis araçlarımız ile maksimum 1 saat içerisin de ulaşım sağlamaktayız. Profesyonel teknik servis ekibimiz yerinde avcılar buzdolabı tamir hizmeti vererek aynı gün içerisin de buzdolabınızı tamir etmektedir.

24 yıldır Avcılar Buzdolabı tamircisi olarak %100 müşteri memnuniyetini esas alarak siz değerli müşterilerimize avcılar buzdolabı teknik servisi hizmeti sunmaktayız. Orijinal Parça Değişimi tüm buzdolabı markaları için geçerlidir.

Ev tipi standart Buzdolabı dışında, Kola Dolabı Tamiri, Market Dolabı Tamiri ve Sütlük Dolap Tamiri %100 garantili şekilde tamir edilmektedir.  Endüstriyel Buzdolabı Tamiri yanı sıra Soğu Hava Deposu Tamiri ve bakımı da profesyonel ve 2 yıl garantili şekilde yapılmaktadır.

Ücretsiz Arıza Tespiti için bize 7 gün 24 saat WhatsApp hattımız üzerinden yazabilirsiniz. Arızalı buzdolabınızın resmini veya videosunu göndererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Farklı teknik servislere yüksek servis ücreti ödemek istemiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Avcılar Buzdolabı Tamir Fiyatları ve parça değişimi marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyat ile Avcılar Buzdolabı Motor Değişimi veya Buzdolabı Motor Tamiri için bize ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz. Buzdolabınız normale göre daha az soğutuyor ise muhtemelen Avcılar Buzdolabı Gaz Dolumu işlemi sonrası, buzdolabınız tekrar eski güç ve performansına kavuşacaktır.

Hizmetlerimiz:

  • Buzdolabı Tamiri
  • Buzdolabı Kart Tamiri
  • Buzdolabı Motor Tamiri
  • Yetkili Buzdolabı Servisi

Hangi Markalara Bakıyoruz ?

Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Avcılar Beyaz Eşya Servisi Avcılar Beyaz Eşya Servisi olarak 2003 yılından bu yana sizlere teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız 2 yıl garantili şekilde tamir görmektedir. Avcılar Beyaz Eşya Ustası olarak başlıca hizmetlerimiz arasında, gazı bitmiş veya tam olarak soğutma yapmayan buzdolabınız için Avcılar Buzdolabı Tamircisi...

HEMEN ARA

Open chat