Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Avcılar Beyaz Eşya Servisi olarak 2003 yılından bu yana sizlere teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız 2 yıl garantili şekilde tamir görmektedir. Avcılar Beyaz Eşya Ustası olarak başlıca hizmetlerimiz arasında, gazı bitmiş veya tam olarak soğutma yapmayan buzdolabınız için Avcılar Buzdolabı Tamircisi aynı zamanda çok gürültülü çalışan veya motoru bozulmuş çamaşır makineleri için Avcılar Çamaşır Makinesi Tamircisi haftanın 7 günü hizmetinizde.

Beyaz eşya servisi yanı sıra tüm marka ve model kombi tamiri ve kombi bakımı için 7/24  Avcılar Kombi Servisi yanınızda. Petek temizliği ve genel kombi bakımı ile faturanızda tasarruf edin. Ayrıca,  yaz aylarında mükemmel bir soğutma, kış aylarında maksimum ısıtma için Avcılar Klima Servisi olarak haftanın 7 günü çalışmaktayız.

Profesyonel beyaz eşya teknik servis kadromuz konusunda eğitimli ve uzmandır. Avcılar Beyaz Eşya Tamircisi olarak yerinde tamir hizmeti ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Aynı gün içerisin de tamir, bakım ve montaj işlemleriniz itina ile tamamlanır. Avcılar Beyaz Eşya Servisi olarak bizlere WhatsApp hattımız üzerinden arızalı cihazınız hakkında bilgi vererek Ücretsiz Arıza Tespiti yaptırabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Avcılar Acil Beyaz Eşya Servisi, gezici teknik servis araçları ile hızlı erişim sağlamanın yanı sıra yerinde tamir için Orijinal Yedek Parça kullanılmaktadır. Bu sayede beyaz eşyalarınız uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde çalışacaktır. Garanti süresi 2 yıldır.

HİZMETLERİMİZ

Avcılar Çamaşır Makinesi Tamircisi

çamaşır makinesi tamircisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Avcılar Buzdolabı Tamircisi

buzdolabı tamircisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Avcılar Bulaşık Makinesi Tamircisi

bulaşık makinesi servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Avcılar Klima Servisi

klima servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Avcılar Derin Dondurucu Servisi

derin dondurucu servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Avcılar Beyaz Eşya Servisi
Telefon Numaraları

arçelik servisi

Avcılar Arçelik Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Avcılar Profilo Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Avcılar Miele Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

Avcılar BOSCH Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

Avcılar Vestel Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Avcılar Beko Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Avcılar Ariston Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Avcılar Electrolux Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Avcılar AEG Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Orijinal yedek parça temini, uzman teknik servis kadrosu ve uygun fiyat garantisi ile 16 yıldır Avcılar da hizmet vermekteyiz. Avcılar Çamaşır Makinesi Servisi 2 yıl garanti şekilde hizmet vermektedir. Parça değişimi yapılırsa montaj için ek ücret talep etmiyoruz. Avcılar Buzdolabı Servisi uzman teknik servis kadrosu ile her zaman yanınızda, Avcılar Bulaşık Makinesi Servisi tüm marka ve model bulaşık makinelerin de %100 uygun fiyat garantisi vermektedir. Whatsapp hattımız üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Avcılar Derin Dondurucu Servisi olarak Uğur Derin Dondurucu ve benzeri tüm markalar da %100 garantili olarak tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Avcılar Klima Servisi ve Avcılar Kombi Servisi olarak size bir telefon kadar yakınız. Kısaca Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız ve Klima & Kombi servisi için hizmetinizdeyiz.

Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Avcılar Beyaz Eşya Servisi size bir telefon kadar yakın. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız 2 yıl garanti kapsamı altında tamir edilmektedir. Haftanın 7 günü İstanbul Avcılar bölgesin de ve tüm yakın çevresin de 5 adet gezisi servis aracımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Cumartesi ve Pazar günleri açığız. Avcılar bölgesinde ki en eski ve en güvenilir beyaz eşya servisi. %100 Müşteri Memnuniyeti ve uygun fiyat garantisi ile hemen arayın ve sizin için en uygun tarihe hemen randevu alın. Söz verdiğimiz saatte tamir ve onarım işlemini yapıp beyaz eşyalarınızı size teslim ediyoruz.  Fiyat almak veya arıza hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın. Tüm acil durumlar da www.BeyazEsyaUstasi.com 7/24 yanınızda.

HEMEN ARA

Open chat