ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Blog

Bosch Buzdolabı Wifi Ne İşe Yarar?

Bosch buzdolaplarındaki Wifi teknolojisinin ne işe yaradığı, özellikle yeni model Bosch buzdolabı kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan biri. Bu özellik sizi o kadar şaşırtacak ki; teknolojinin geldiği noktaya hayran kalacaksınız. 

 

“Home Connect” adıyla bilinen buzdolabı ve diğer beyaz eşyalardaki wifi teknolojisi sayesinde cihazlarınıza uzaktan bağlanarak; çamaşır yıkamanıza, çamaşır kurutmanıza, bulaşık yıkamanıza, kahve yapmanıza ve buzdolabınızda ne olduğunu görmenize olanak sağlayan ilk uygulamadır. Farklı tüketici elektroniği, farklı markalarla; Home Connect sizi cihazlarınıza bağlar ve cihazlarınızın çalışma şeklini mobil hale getirir. Bu, hayatınızı daha rahat hale getirmek için birçok yeni fırsat anlamına gelir. Akıllı telefonunuz veya tabletinizle kullanışlı hizmetleri kullanabilir, akıllı bilgiler bulabilir ve ev işlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Günlük hayatın yepyeni bir anlayışına hoş geldiniz. Akıllı telefonunuzdaki Home Connect uygulamasını kullanarak buzdolabınızda ne olduğunu kolayca bulabilirsiniz. Çünkü Home Connect kameralı buzdolabının dahili kamerası, buzdolabı kapısını her açıp kapatışınızda buzdolabı içinin fotoğrafını çeker ve fotoğraflar uygulamaya yüklenir. Bu, kusurları kontrol etmenize ve eve gitmek zorunda kalmadan rahatça alışveriş yapmanıza olanak tanır.

Bosch Buzdolabı Wifi Ne İşe Yarar

“Home Connect” Ne İşe Yarar? 

 

Home Connect kameralı buzdolabındaki gıda tanıma teknolojisi, buzdolabı bölmesindeki 60 çeşit gıdayı tanır ve gıdaların nasıl taze tutulacağına dair öneriler, ideal sıcaklıklar, gıdaların besin değerleri hakkında bilgiler ve kullanılacak tarif önerileri sağlar. Home Connect uygulaması aracılığıyla yiyeceklerle ilgili. Özenle satın aldığınız yiyecekleri nasıl dikkatli ve doğru bir şekilde saklayacağınız ve tüketeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Home Connect uygulaması sayesinde bazı işlemleri uzaktan gerçekleştirebilirsiniz. Soğutucu ve dondurucu bölmelerinin sıcaklığını ayarlayabilir, tatil modunu ve eko modunu değiştirebilir ve süper soğutma fonksiyonunu etkinleştirebilirsiniz. Uygulama size, buzdolabı kapısı açık bırakılırsa veya içerideki sıcaklık çok yüksekse bir uyarı gönderebilir. Bu sayede siz de cihazınız ile iglili herhangi bir olumsuzluğu anında fark eder önleminizi alırsınız. 

 

Bosch Buzdolabındaki Arızalar “Home Connect” İle Uzaktan Tespit Edilebilir

 

Home Connect buzdolabı, yiyecekleri saklamak için mükemmel bir çözümdür. Ayrıca herhangi bir sorun veya arıza durumunda sertifikalı teknisyenlerimiz Home Connect cihazlarınıza uzaktan bağlanacak, analiz edecek ve uzaktan algılama yeteneklerimiz ile gerekli çözümleri sağlayacaktır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


HEMEN ARA