Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Yenibosna Beyaz Eşya Servisi

Yenibosna Beyaz Eşya Servisi 7/24 hizmetinizdedir. Tüm marka ve model beyaz eşyalar 2 yıl garanti süresi ile tamir – bakım – onarım – montaj hizmeti görmektedir.. Yenibosna Beyaz Eşya Ustası olarak başlıca hizmetlerimiz arasında, gazı bitmiş veya tam olarak soğutma yapmayan buzdolabınız için Yenibosna Buzdolabı Tamircisi aynı zamanda çok gürültülü çalışan veya motoru bozulmuş çamaşır makineleri için Yenibosna Çamaşır Makinesi Tamircisi haftanın 7 günü hizmetinizde. Beyaz eşya servisi yanı sıra tüm marka ve model kombi tamiri ve kombi bakımı için 7/24  Yenibosna Kombi Servisi yanınızda. Petek temizliği ve genel kombi bakımı ile faturanızda tasarruf edin. Ayrıca,  yaz aylarında mükemmel bir soğutma, kış aylarında maksimum ısıtma için Yenibosna Klima Servisi olarak haftanın 7 günü çalışmaktayız. Profesyonel beyaz eşya teknik servis kadromuz konusunda eğitimli ve uzmandır. Yenibosna Beyaz Eşya Tamircisi olarak yerinde tamir hizmeti ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Aynı gün içerisin de tamir, bakım ve montaj işlemleriniz itina ile tamamlanır. Yenibosna Beyaz Eşya Servisi olarak bizlere WhatsApp hattımız üzerinden arızalı cihazınız hakkında bilgi vererek Ücretsiz Arıza Tespiti yaptırabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.  Yenibosna Acil Beyaz Eşya Servisi, gezici teknik servis araçları ile hızlı erişim sağlamanın yanı sıra yerinde tamir için Orijinal Yedek Parça kullanılmaktadır. Bu sayede beyaz eşyalarınız uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde çalışacaktır. Garanti süresi 2 yıldır.

HİZMETLERİMİZ

Yenibosna Çamaşır Makinesi Tamircisi

çamaşır makinesi tamircisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Yenibosna Buzdolabı Tamircisi

buzdolabı tamircisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Yenibosna Kombi Servisi

kombi servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Yenibosna Bulaşık Makinesi Tamircisi

bulaşık makinesi servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Yenibosna Klima Servisi

klima servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Yenibosna Derin Dondurucu Servisi

derin dondurucu servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Yenibosna Beyaz Eşya Servisi
Telefon Numaraları

arçelik servisi

Yenibosna Arçelik Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Yenibosna Profilo Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Yenibosna Miele Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

Yenibosna BOSCH Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

Yenibosna Vestel Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Yenibosna Beko Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Yenibosna Ariston Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Yenibosna Electrolux Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Yenibosna AEG Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Orijinal yedek parça temini, uzman teknik servis kadrosu ve uygun fiyat garantisi ile 16 yıldır Yenibosna’da hizmet vermekteyiz. Yenibosna Çamaşır Makinesi Servisi 2 yıl garanti şekilde hizmet vermektedir. Parça değişimi yapılırsa montaj için ek ücret talep etmiyoruz. Yenibosna Buzdolabı Servisi uzman teknik servis kadrosu ile her zaman yanınızda, Yenibosna Bulaşık Makinesi Servisi tüm marka ve model bulaşık makinelerin de %100 uygun fiyat garantisi vermektedir. Whatsapp hattımız üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Yenibosna Derin Dondurucu Servisi olarak Uğur Derin Dondurucu ve benzeri tüm markalar da %100 garantili olarak tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Yenibosna Klima Servisi ve Yenibosna Kombi Servisi olarak size bir telefon kadar yakınız. Kısaca Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız ve Klima & Kombi servisi için hizmetinizdeyiz.

Yenibosna Beyaz Eşya Servisi

Yenibosna Beyaz Eşya Servisi size bir telefon kadar yakın. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız 2 yıl garanti kapsamı altında tamir edilmektedir. Haftanın 7 günü İstanbul Yenibosna bölgesin de ve tüm yakın çevresin de 5 adet gezisi servis aracımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Cumartesi ve Pazar günleri açığız. Yenibosna bölgesinde ki en eski ve en güvenilir beyaz eşya servisi. %100 Müşteri Memnuniyeti ve uygun fiyat garantisi ile hemen arayın ve sizin için en uygun tarihe hemen randevu alın. Söz verdiğimiz saatte tamir ve onarım işlemini yapıp beyaz eşyalarınızı size teslim ediyoruz.  Fiyat almak veya arıza hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın. Tüm acil durumlar da www.BeyazEsyaUstasi.com 7/24 yanınızda.

HEMEN ARA

Open chat