ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Ümraniye Beyaz Eşya Servisi

Ümraniye Hizmet Bölgelerimiz : Ümraniye Dudullu / Ümraniye Adem Yavuz / Ümraniye Altınşehir / Ümraniye Armağanevler / Ümraniye Atakent / Ümraniye Elmalıkent / Ümraniye Esenevler / Ümraniye Esenkent / Ümraniye Esenşehir / Ümraniye Mehmet Akif / Ümraniye Site Mahallesi / Ümraniye Çakmak / Ümraniye İstiklal Mahallesi ve Ümraniye’nin tüm semtlerine ve mahallerine aynı gün servis imkanı.

Ümraniye Beyaz Eşya Servisi size bir telefon kadar yakın. Ümraniye teknik servisi olarak Arçelik – Beko – Bosch – Altus – Samsung – Profilo – Siemens – Vestel – Miele – AEG – Ariston gibi Türkiye’nin en çok tercih edilen beyaz eşya markalarının tamamına 2 yıl garantili şekilde Tamir – Bakım – Montaj hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel beyaz eşya teknik servis kadromuz konusunda eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır.. Ümraniye Beyaz Eşya Tamircisi olarak yerinde tamir hizmeti ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Aynı gün içerisin de tamir, bakım ve montaj işlemleriniz itina ile tamamlanır. Ümraniye Beyaz Eşya Servisi olarak bizlere WhatsApp hattımız üzerinden arızalı cihazınız hakkında bilgi vererek Ücretsiz Arıza Tespiti yaptırabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Eğer uzman bir teknik destek ekibi çağırmazsanız, mevcut durumdaki arızaya ek olarak makinenin çalışan kısımlarının da bozulması kaçınılmaz olmaktadır. Bu sebeple Ümraniye’nin hemen hemen bütün mahalle ve semtlerinde müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam eden firmamızın hizmetleri sektörde büyük önem taşımaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Ümraniye Çamaşır Makinesi Servisi

çamaşır makinesi tamircisi

Hemen Ara: 444 28 46

Ümraniye Buzdolabı Servisi

buzdolabı tamircisi

Hemen Ara: 444 28 46

Ümraniye Bulaşık Makinesi Servisi

bulaşık makinesi servisi

Hemen Ara: 444 28 46

Ümraniye Kombi Servisi

kombi servisi

Hemen Ara: 444 28 46

Ümraniye Klima Servisi

klima servisi

Hemen Ara: 444 28 46

Ümraniye Derin Dondurucu Servisi

derin dondurucu servisi

Hemen Ara: 444 28 46

Ümraniye Beyaz Eşya Servisi
Telefon Numaraları

arçelik servisi

Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Profilo Servisi

Ümraniye Miele Servisi

bosch servisi

Ümraniye BOSCH Servisi

vestel servisi

Ümraniye Vestel Servisi

Ümraniye Beko Servisi

Ümraniye Ariston Servisi

Ümraniye Electrolux Servisi

Ümraniye AEG Servisi

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bulaşık makinesinin yanı sıra buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi en çok kullanılan ve bir evin olmazsa olmazları arasında yer alan beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların hangi ölçekte olduğunun iyi bir şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle beyaz eşya servis hizmetleri açısından köklü ve alanında deneyimli şirketleri tercih etmek oldukça önem taşıyan bir konudur. Bu yüzden firmamızın profesyonel hizmetlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilir, garantili bakım ve onarım hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz..

Arızaların kısa sürede giderilmesinde istediğiniz takdirde evinizde dilerseniz de kendi tamirhanemizde bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren firmamızın deneyimli çalışanları, aynı zamanda benimsemiş oldukları güler yüzlü hizmet anlayışından asla taviz verememesiyle ünlenmiştir. Beyaz eşya sektöründe müşteri memnuniyetine vermiş olduğu yüksek önemle adından söz ettirmeyi başaran beyaz eşya tamir servisi, internet üzerinden kolaylıkla öğrenilebilen iletişim numarasıyla 7 gün 24 saat boyunca profesyonel hizmet vermektedir.

Ümraniye Beyaz Eşya Servisi

Marka ve model fark etmeksizin klima, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben ve kombi gibi beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızaların tespiti, bakım ve onarımını yapan firmamız, İstanbul’un en köklü beyaz eşya tamir servisleri arasında yer almaktadır. Her biri sektörün içinden yetişmiş tecrübeli personel kadrosuyla hizmetlerine devam eden firmamız, Ümraniye beyaz eşya servisi olarak da müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bulaşık makinenizin su almaması, açılmasına rağmen yıkama programlarını çalıştırmaması veya makinenizin eskisinden çok daha gürültülü ve hareketli çalışması gibi sorunlarda anında müdahalede bulunan firmamızın tecrübeli ustaları, en çok yaşanan bu tür sorunlarda hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Günümüzde oldukça ince işçilik ürünleri olarak yüksek maliyetlere sahip olan bulaşık makinesi gibi cihazlarda zamanla kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilen kronik problemlerin, işinin ehli kişiler tarafından onarılması önemlidir.

HEMEN ARA

Open chat