Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Şirinevler Beyaz Eşya Servisi

Şirinevler Beyaz Eşya Servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat Bahçelievler ve Şirinevler ‘in tamamında hizmet vermekteyiz.  Tüm marka ve model beyaz eşyalar profesyonel şekilde en uygun fiyat garantisi altında tamir edilmektedir. 2007 yılından beri Şirinevler beyaz eşya servisi olarak 14 teknik personel ve 3 adet servis aracımız ile hizmetinizdeyiz.

Şirinevler Beyaz Eşya Ustası burada. Dilerseniz telefon numaralarımız üzerinden bizi arayabilir, dilerseniz WhatsApp hattımız üzerinden bizlere ücretsiz ulaşabilir ve beyaz eşya arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Yapılan tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garanti içermektedir. Ayrıca eğer ihtiyaç duyulursa Orijinal Yedek Parça temini aynı gün içerisin de yapılmaktadır.

Şirinevler Beyaz Eşya Tamircisi mi arıyorsunuz ? Merak etmeyin doğru yerdesiniz. Buzdolabı servisi, Çamaşır makinesi servisi, Bulaşık makinesi servisi, kombi servisi, klima servisi ve daha bir çok alanda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Teknik servis araçlarımız donanımlı ve yedek parça konusun da eksiksizdir. Bundan dolayı yerinde tamir işlemi yaparak hem zamandan hem paradan sizlere kazanç sağlıyoruz.

Şirinevler Beyaz Eşya Tamiri ve bakımı için  Bahçelievler / Şirinevler bölgesinin tamamın da aynı gün servis imkanı ile Cumartesi – Pazar dahil olmak üzere 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Şirinevler beyaz eşya servisi için çekinmeden bizi arayabilir, beyaz eşya arızaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Şirinevler Çamaşır Makinesi Tamircisi

çamaşır makinesi tamircisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Şirinevler Buzdolabı Tamircisi

buzdolabı tamircisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Şirinevler Kombi Servisi

kombi servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Şirinevler Bulaşık Makinesi Tamircisi

bulaşık makinesi servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Şirinevler Klima Servisi

klima servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Şirinevler Derin Dondurucu Servisi

derin dondurucu servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Şirinevler Beyaz Eşya Tamircisi

Şirinevler Beyaz Eşya Servisi firması olarak, beyaz eşyalarınızın güvenliğini sağlayarak, bu aletlerinizin uzun ömürlü olabilmesi adına var gücümüzle çalışıyoruz. Beyaz eşyaların maliyetinin ne kadar büyük olduğunu bilerek çıktığımız bu yolda, aletlerinizin arızalarını gidermekten veya bakım işlemlerini yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Fakat belirtmeliyiz ki, beyaz eşyalarınızın bakım veya onarım işlemlerini sadece arıza durumlarında yapmamanız gerekir. Teknolojik aletler olduğunu hatırlatarak, beyaz eşyalarınızı yılda 1 defa bakıma sokmanız gerektiğini bildirmeliyiz. Aksi durumlarda teknik sorunlardan ötürü beyaz eşyalarınızda birtakım sorunlar meydana geleceği gibi, bu arıza durumlarının altında yatan parça ücretleri de hayli maliyetli olabilir. Fakat sizlere sunduğumuz güvence doğrultusunda, en uygun fiyatlardan yararlanabileceğiniz gibi, beyaz eşyalarınızın yıllar boyunca tam verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Şirinevler Beyaz Eşya Servisi

Şirinevler Beyaz Eşya Tamircisi size bir telefon kadar yakın. Dakikalar içerisinde randevu oluşturarak, aynı gün içerisinde teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Orijinal parça değişimleri veya bakım işlemlerinde Şirinevler beyaz eşya ustası sizlere tam katkı sağlayacaktır. Böylelikle beyaz eşyalarınızın daha sağlıklı bir şekilde çalışmasını hedeflediğimiz bu yolda, sizleri yarı yarıya bir maliyetten de kurtarmış olacağız.  Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile çıktığımız bu yolda, beyaz eşyalarınızın tüm güvenliğini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Özverili çalışma ve güler yüzlü hizmetimiz, müşteri memnuniyetini en ön safhada tutmak adına sağladığımız hizmetlerden sadece birkaçıdır. Firma olarak sizlere sağladığımız hizmet detaylarında, bakım onarım görevini üstlendiğimiz markalar şu şekildedir; Arçelik, Beko, Bosch, Vestel, LG, Grundig, Regal, Profilo, Altus, Ariston, İndesit, Hoover gibi seçkin tüm markalara 2 yıl garantili hizmet vermekteyiz.

Şirinevler Beyaz Eşya Servisi
Telefon Numaraları

arçelik servisi

Şirinevler Arçelik Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Şirinevler Profilo Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Şirinevler Miele Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

Şirinevler BOSCH Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

Şirinevler Vestel Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Şirinevler Beko Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Şirinevler Ariston Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Şirinevler Electrolux Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Şirinevler AEG Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

HEMEN ARA

Open chat