ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Sakarya Buzdolabı Tamircisi

Sakarya Buzdolabı Tamircisi

Sakarya Buzdolabı Tamircisi olarak Sakarya ilinin tamamında müşterilerimize en kaliteli şekilde servis hizmetlerimizi sunuyor ve arıza durumu yaşamış olduğunuz beyaz eşya cihazlarınızı en kısa süre içerisinde tamir edip sizlere destek veriyoruz.

Sakarya Buzdolabı Servisi ustalarımız yaklaşık 20 yıllık bir deneyime sahip olan ustalar olup sizlere ve beyaz eşya cihazlarınıza oldukça fazla özen gösterip tamir ve onarım işlemlerini en uygun fiyat garantileri ile beraber yapmaktadırlar.

Sakarya ilinde bulunuyorsanız arızalı buzdolabı cihazlarınızla ilgili servis hizmeti alabileceğiniz Sakarya 7/24 Acil Buzdolabı Tamircileri, ekip bulma hususlarında sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Bunu asla etmeyin!. Buzdolabı cihazımız çalışıyor ancak soğut işlemi yapmıyorsa bizi Sakarya’nın tüm semtlerinden arayabilir, fiyatlarımız hakkında çok daha fazla detaylı bilgiyi sizlerde isteyebilirsiniz.

Sakarya En Yakın Beyaz Eşya Tamircilerimiz aynı gün gelip buzdolabı cihazlarınızın tamir işlemleri konusunda siz değerli müşterilerine en uygun fiyat güvencesi ile beraber servis hizmeti sağlayabilir.

Sakarya genelinde hizmet vermekte olan buzdolabı cihaz tamircilerimiz alanlarında uzun yıllar boyunca eğitim alıp siz değerli müşterilerine servis hizmetlerini sağladılar.

Buzdolabı cihazlarınızı alırken oldukça fazla paralar vererek bu cihazlarınıza sahip oluyorsunuz tamir ve onarım işlemlerini de alanlarında kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan Sakarya Beyaz Eşya Servisleri tarafından yapılması da oldukça fazla önem arz etmektedir.

Buzdolabı cihazlarımızda ustalarımız tarafından tespit edilmiş olan arızalı durumlar sizlerin isteğine göre yerinde veya da cihaz atölye ye taşınarak en kısa süre içerisinde tamir edilip sizlerin tekrar hizmetine sunulacaktır.

Buzdolabı gaz dolumu, buzdolabı tamiri, buzdolabı çalışmıyor gibi konularda oldukça kısa bir süre içerisinde cihazlarınızı tamir edebiliriz.

Müşterilerimize her zaman en kaliteli servis hizmetini sunabilmek adına kullanmış olduğumuz yedek parçaların tamamen orijinal olduğundan emin olabilirsiniz.

Aynı zaman da buzdolabı tamir onarım işlemleri sırasında eğer ki herhangi bir parçada değişim işlemi gerekiyorsa arızalı durumda olan parçayı %100 orijinal yedek parçalar ile değiştiriyoruz.

Firmamızın 1 yıl orijinal yedek parça garantisi bulunmaktadır. Sakarya Buzdolabı Tamircisi için bizi 444 28 46 telefon numarasından arayıp sizlerde arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Sakarya Buzdolabı Servis Hizmetlerimiz

en yakın buzdolabı tamircisi

Sakarya Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp :0535 560 43 59

Sakarya Derin Dondurucu Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

endustriyel-buzdolabi-tamircisi


Sakarya Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

SAKARYA Buzdolabı Servisi

Sık Sorulan Sorular

Buzdolabınızdan kötü kokular geliyor ve temizlemenize rağmen gitmiyorsa karbonatlı su ile temizlemeyi ve daha sonrasında buzdolabının arka kısımında yer alan motor kontrol edilmeli. (Gıda dökülmesi için). Filtre değişimi gibi profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsanız bizi arayabilirsiniz.

Bunun öncelikli sebebi buzdolabının gaz eksikliği olabilir. Bazı durumlarda filtre temizliği yapıldığında düzelmektedir. veya sorun çok daha ciddi ve motorunuz da olabilir. Ücretsiz arıza tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı gaz dolumu fiyatları entegre edilen miktara göre değişmektedir. Cihaz ile ölçümü yapıldıktan sonra bu miktar 100 TL de olabilir buzdolabı büyüklüğüne göre 500 TL de.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı motor değişim fiyatları marka ve modele göre değişmektedir fakat genel olarak Orijinal ve 2 Yıl garantili yeni motor entegresi 450 TL – 1200 TL arasında değişmektedir.

Servis ücretimiz mahalleye ve semtlere göre değişmektedir fakat standart Buzdolabı Servis Ücreti 30 TL‘dir.

SAKARYA BUZDOLABI SERVİSİ
TELEFON NUMARALARI

arçelik servisi

SAKARYA ARÇELİK
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

SAKARYA VESTEL
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SAKARYA PROFİLO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SAKARYA GE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

SAKARYA BOSCH 
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SAKARYA ARİSTON
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SAKARYA BEKO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SAKARYA AEG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SAKARYA SAMSUNG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SAKARYA ELECTROLUX
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SAKARYA SİEMENS
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SAKARYA MİELE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

HEMEN ARA