ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Osmangazi Kombi Servisi

Osmangazi Kombi Servisi ustalarımız uzun yıllardan bu yana kombi cihazlarınızın bakım ve tamir işlemleri için Osmangazi ilçesinin tamımında siz değerli müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir şkeilde hizmet vermektedirler.

Bursa Osmangazi’de aynı gün profesyonel ustalarımız ile kombi bakım servisi hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantili bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri işlemlerini de sizler için en uygun fiyatlar ile beraber yapmaktayız.

Osmangazi Kombi Tamir Servisi tamamen uzman ve deneyimli ustalara sahip bir firmadır sizlere haftanın her günü kombi servis hizmeti sunmaktadır.

Bursa Osmangazi ilçesi için profesyonel Osmangazi kombi tamir ustalarımız araçlarında yedek parça ile aynı gün kombi onarımı, tamir yapmaktadırlar.

Kombi cihazlarınızın markası farketmeksizin garanti süreleri dolan kombi cihazlarınızın için kombi tamir, kombi bakım, kombi onarım işlemlerimizi Osmangazi ve Bursa geneli olmak üzere sizlere sunuyoruz.

Kombi cihazlarınızın bakım işlemlerini düzenli bir şekilde yaptırmış olduğunuz takdirde cihazlarınız oldukça verimle ve kaliteli bir şekilde çalışarak sizlere istemediğiniz anlarda sorun ve sıkıntı çıkartmayacaktır.

  • Osmangazi Kombi Tamir Servisimizin Aynı Gün Kombi Servis Hizmeti.
  • Osmangazi Kombi Bakım Ustalarımızın 1 Yıl Orjinal Yedek Parça Garantisi vermektedir.
  • Osmangazi Kombi Servisimiz aynı zamanda Petek ve Radyatör Temizleme hizmeti sunmaktadır.
  • Osmangazi Petek Temizleme Ustalarımız Petek Radyatör ile ilgili bakım, ilaçlı aynı zamanda makineli temizlik hizmetini sizlere sunmaktadır.

Osmangazi Acil Kombi Servisimiz den hizmet almak ve kombi cihazlarınızın tamir işlemlerini kaliteli ve işinin ehli olan ustalara yaptırmak istiyorsanız 444 28 46 telefon numarasından servisimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

OSMANGAZİ KOMBİ TAMİRİ

kombi tamiri

Hemen Ara:  444 28 46

WhatsApp:  0535 560 43 59

OSMANGAZİ KOMBİ BAKIMI

kombi bakımı

Hemen Ara:  444 28 46

WhatsApp: 0535 560 43 59

OSMANGAZİ PETEK TEMİZLİĞİ

petek temizliği

Hemen Ara: 444 28 46

WhatsApp:  0535 560 43 59

OSMANGAZİ Kombi Servisi
Telefon Numaraları

Osmangazi Ferroli
Kombi Servisi
HEMEN ARA

Osmangazi Alarko
Kombi Servisi
HEMEN ARA

Osmangazi Vaillant
Kombi Servisi
HEMEN ARA

bosch servisi

Osmangazi BOSCH 
Kombi Servisi
HEMEN ARA

Osmangazi Baymak
Kombi Servisi
HEMEN ARA

Osmangazi E.C.A
Kombi Servisi
HEMEN ARA

Osmangazi Viesmann
Kombi Servisi
HEMEN ARA

Osmangazi Demirdöküm
Kombi Servisi
HEMEN ARA

Osmangazi Buderus
Kombi Servisi
HEMEN ARA

Osmangazi Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.

HEMEN ARA