ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Malatya Buzdolabı Tamircisi

Malatya Buzdolabı Tamircisi

Malatya Buzdolabı Tamircisi, garanti süresi dolmuş olan buzdolabı cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işlemlerinde sizlere en kaliteli şekilde destek olup cihazlarınızı onarıyoruz. Buzdolabı cihazlarımız evlerimizde oldukça önemli bir yere sahip olan cihazlardır.

Bu cihazlarınızın tamir ve onarımı için kaliteli iş yapan ustalardan destek almanız çok önemlidir. Arızalı bir buzdolabı cihazı, ev hanımlarının en büyük korkularından bir tanesidir. Cihazlarımız bozulabilir yiyeceklerle ne yapmalı? Onarımlar için bir uzman servise başvurmalısınız. Garanti süresi dolduktan sonra arızalı bileşenleri onarmıyor onarsa bile oldukça yüksek ücretler ile onarıyor.

Alternatif olarak yiyecekleri nerede saklayabilirim?

Buzdolabı cihazınız bozulursa, bunun çeşitli nedenleri olabilir. Cihaza daha yakından bakmadan önce buzdolabındaki yiyecekleri kurtarmanız gerekir. Arızalı olmayan ikinci bir buzdolabınız varsa, elbette birincil kullandığınız buzdolabının onarımları bitene kadar da kullanabilirsiniz.

Buzdolabı cihazlarınız bozulduğunda Malatya Buzdolabı servisine başvurmalısınız.Hasarın türüne bağlı olarak, buzdolabınızı bir Malatya beyaz eşya servislerine, bir uzmana tamir ettirmeniz önerilir.

Bir onarım servisi genellikle, üreticinin müşteri hizmetlerinden bağımsız olarak buzdolaplarını, çamaşır makinelerini ve hatta bulaşık makinelerini onaran beyaz eşya tamircilerimiz Malatya ilinin tamamında çalışmaktadır.

Hangi hasar durumunda Malatya buzdolabı servislerine ihtiyaç duyacağınız, hasarın türüne bağlıdır: Yalnızca bir fiş doğru takılmamışsa veya toplama tepsisi aşırı doldurulmuşsa, söz konusu arızaları kendiniz giderebilirsiniz. Bununla birlikte, aşağıdaki kusurlardan biri meydana gelirse, doğru bir hata teşhisi yapabilen uzman bir atölyeyi, Malatya en yakın buzdolabı ustaları görevlendirmek mantıklı ve hepsinden önemlisi çok daha güvenlidir.

  • Buzdolabı soğutmuyor,
  • Buzdolabı çok sıcak veriyor,
  • Buzdolabı koku yapıyor,
  • Buzdolabı gürültülü çalışıyor,

Gibi durumlarda hemen bir ustadan teknik servis desteği alıp cihazlarınızı tamir ettirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Ustalarımız işlerini her zaman hakkı ile yapan kaliteli onarım hizmetlerini siz değerli müşterilerine en iyi şekilde sağlayan ustalardan oluşmaktadır.

Herhangi bir beyaz eşya cihazınızda bir arıza durumu yaşıyorsanız servisimizi haftanın 7 günü boyunca 444 28 46 telefon numarasından arayabilir ve kullanmakta olduğunuz buzdolabı cihazlarınızın tamir işlemlerini en uygun fiyatlar ile yaptırabilirsiniz.

Malatya Buzdolabı Servis Hizmetlerimiz

en yakın buzdolabı tamircisi

Malatya Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp :0535 560 43 59

Malatya Derin Dondurucu Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

endustriyel-buzdolabi-tamircisi


Malatya Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

MALATYA BUZDOLABI SERVİSİ
TELEFON NUMARALARI

arçelik servisi

MALATYA ARÇELİK
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

MALATYA VESTEL
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

MALATYA PROFİLO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

MALATYA GE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

MALATYA BOSCH 
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

MALATYA ARİSTON
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

MALATYA BEKO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

MALATYA AEG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

MALATYA SAMSUNG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

MALATYA ELECTROLUX
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

MALATYA SİEMENS
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

MALATYA MİELE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

Malatya Buzdolabı Servisi

Sık Sorulan Sorular

Buzdolabınızdan kötü kokular geliyor ve temizlemenize rağmen gitmiyorsa karbonatlı su ile temizlemeyi ve daha sonrasında buzdolabının arka kısımında yer alan motor kontrol edilmeli. (Gıda dökülmesi için). Filtre değişimi gibi profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsanız bizi arayabilirsiniz.

Bunun öncelikli sebebi buzdolabının gaz eksikliği olabilir. Bazı durumlarda filtre temizliği yapıldığında düzelmektedir. veya sorun çok daha ciddi ve motorunuz da olabilir. Ücretsiz arıza tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı gaz dolumu fiyatları entegre edilen miktara göre değişmektedir. Cihaz ile ölçümü yapıldıktan sonra bu miktar 100 TL de olabilir buzdolabı büyüklüğüne göre 500 TL de.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı motor değişim fiyatları marka ve modele göre değişmektedir fakat genel olarak Orijinal ve 2 Yıl garantili yeni motor entegresi 450 TL – 1200 TL arasında değişmektedir.

Servis ücretimiz mahalleye ve semtlere göre değişmektedir fakat standart Buzdolabı Servis Ücreti 30 TL‘dir.

HEMEN ARA