ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Kocaeli Buzdolabı Tamircisi

Kocaeli Buzdolabı Tamircisi

Kocaeli Buzdolabı Tamircisi alanında uzman ve kaliteli bir şekilde servis hizmeti sunmakta olan Kocaeli Buzdolabı Ustaları ile beraber il genelinde bütün ilçe ve mahallelerde kesintisiz bir şekilde hizmet vererek garanti süresi dolmuş olan bütün buzdolabı cihazlarınızın tamir ve onarım işlemlerini en uygun fiyat güvenceleri ile beraber yapıyoruz.

Buzdolabı cihazlarınızın sizler için ne kadar kıymetli önemli ve değerli olduğunun farkındayız bu cihazlarınızın tamir ve onarımını %100 orijinal yedek parçaların kullanımlarını sağlayarak yapıyoruz.

Kocaeli ilinin ne kadar büyük olduğunu sizlerde iyi bir şekilde biliyorsunuz. Buzdolabı tamiri konusunda Kocaeli ilinde oldukça fazla Kocaeli Buzdolabı Servisleri de bulunmaktadır bu servislerden hangisinden servis hizmeti alacağınızı bilmek ve seçmekte sizlerin elinde.

Alanında uzman ve işinde öncü olan buzdolabı tamircileri cihazlarınızı tamir edip sizlere güvenilir bir hizmet sunabilir. Ancak sizlere sorun ve sıkıntı yaşatacak bir çok servisle de karşı karşıya kalmanız durumunda cihazlarınız tamir edilmez ve çok büyük sıkıntılara girmeniz de oldukça beklendik bir durumdur.

Servisimiz garanti süresi bitmiş olan her marka buzdolabı cihazlarınızın tamir ve onarım işlemlerini tamamen müşteri odaklı bir şekilde yapıp sizlere teslim etmektedirler.

Dolandırılmayın! Evlerinize gelen Kocaeli Beyaz Eşya Servislerinden  ön bir bilgi alıp tamir ve onarım işlemlerini ona göre yaptırın. Arıza yaşamış olduğunuz sadece buzdolabı cihazlarınız değil aynı zamanda diğer beyaz eşya cihazlarınızın tamiri için Kocaeli Beyaz Eşya Tamircilerini telefon ile arayıp sizlere en uygun gelecek servisten tamir onarım hizmeti alabilirsiniz.

Kocaeli Buzdolabı Servisimiz her müşterisine aynı kalitede servis hizmeti sunup arıza yaşamış oldukları bütün beyaz eşya cihazlarının tamir işlemlerini yapmaktadırlar. Kocaeli Sütlük Dolabı Tamircileri, Kocaeli iş Yeri Dolabı Tamiri, Kocaeli Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircilerimiz normal buzdolabı ve iş yerinizde kullanmış olduğunuz buzdolabı cihazlarınızın tamir işlemlerini yapmaktadırlar.

Kocaeli Buzdolabı Tamircisi alanında uzman ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmakta olan beyaz eşya tamircilerimizi haftanın 7 günü boyunca 444 28 46 telefon numarasından bizleri arayıp arıza kaydı bırakabilir ve deneyimli ustalarımızdan servis hizmeti alabilirsiniz.

Kocaeli Buzdolabı Servis Hizmetlerimiz

en yakın buzdolabı tamircisi

Kocaeli Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp :0535 560 43 59

Kocaeli Derin Dondurucu Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

endustriyel-buzdolabi-tamircisi


Kocaeli Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

KOCAELİ BUZDOLABI SERVİSİ
TELEFON NUMARALARI

arçelik servisi

KOCAELİ ARÇELİK
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

KOCAELİ VESTEL
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KOCAELİ PROFİLO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KOCAELİ GE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

KOCAELİ BOSCH 
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KOCAELİ ARİSTON
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KOCAELİ BEKO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KOCAELİ AEG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KOCAELİ SAMSUNG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KOCAELİ ELECTROLUX
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KOCAELİ SİEMENS
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KOCAELİ MİELE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

Kocaeli Buzdolabı Servisi

Sık Sorulan Sorular

Buzdolabınızdan kötü kokular geliyor ve temizlemenize rağmen gitmiyorsa karbonatlı su ile temizlemeyi ve daha sonrasında buzdolabının arka kısımında yer alan motor kontrol edilmeli. (Gıda dökülmesi için). Filtre değişimi gibi profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsanız bizi arayabilirsiniz.

Bunun öncelikli sebebi buzdolabının gaz eksikliği olabilir. Bazı durumlarda filtre temizliği yapıldığında düzelmektedir. veya sorun çok daha ciddi ve motorunuz da olabilir. Ücretsiz arıza tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı gaz dolumu fiyatları entegre edilen miktara göre değişmektedir. Cihaz ile ölçümü yapıldıktan sonra bu miktar 100 TL de olabilir buzdolabı büyüklüğüne göre 500 TL de.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı motor değişim fiyatları marka ve modele göre değişmektedir fakat genel olarak Orijinal ve 2 Yıl garantili yeni motor entegresi 450 TL – 1200 TL arasında değişmektedir.

Servis ücretimiz mahalleye ve semtlere göre değişmektedir fakat standart Buzdolabı Servis Ücreti 30 TL‘dir.

HEMEN ARA