Beyaz Eşya Yetkili Servisi

KIRAÇ Beyaz Eşya Servisi

Kıraç Beyaz Eşya Ustası mı arıyorsun ? O zaman doğru yerdesin 🙂 Whatsapp numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve Ücretsiz Arıza Tespiti yaptırabilirsiniz. Arızalı beyaz eşyalarınızın resim veya videosunu whatsapp üzerinden gönderebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca haftanın yedi günü Kıraç Buzdolabı Tamircisi olarak buzdolabı tamiri, bakımı veya gaz dolumu en uygun fiyat üzerinden yapılmaktadır. Suyu çekmeyen, gürültülü çalışan veya hiç çalışmayan çamaşır makineleriniz için Kıraç Çamaşır Makinesi Tamircisi size bir telefon kadar yakıda. Su tasarrufu sağlamak isteyen, daha temiz bir mutfak ve daha steril bulaşıklar görmek isteyen müşterilerimiz için %100 uygun fiyat garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti ile Kıraç Bulaşık Makinesi Servisi olarak tamir – bakım – onarım hizmeti vermekteyiz.

Kıraç Beyaz Eşya Tamircisi olarak 14 yıldır Esenyurt – Kıraç ve tüm çevre semtlerin de hizmet vermekteyiz. Orijinal parça değişim imkanı ile garantili tamir hizmeti. En çok tercih edilen ve en çok satışı yapılan tüm markalara 2 yıl garantili şekilde hizmet vermekteyiz. Kıraç beyaz eşya servisi sayfasından hizmet verdiğimiz beyaz eşya markalarına göz atabilir veya bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Kıraç Beyaz Eşya Servisi olarak; 11 teknik personeli ve sadece Esenyurt / Kıraç bölgesine hizmet veren 4 adet gezici teknik servis aracı ile haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz. Yerinde Tamir imkanı ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Mevcut teknik servis araçlarımızın hepsi donanımlı ve yerinde tamir için gerekli tüm imkanlara sahiptir.

HİZMETLERİMİZ

Kıraç Çamaşır Makinesi Tamircisi

çamaşır makinesi tamircisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Kıraç Buzdolabı Tamircisi

buzdolabı tamircisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Kıraç Kombi Servisi

kombi servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Kıraç Bulaşık Makinesi Tamircisi

bulaşık makinesi servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Kıraç Klima Servisi

klima servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Kıraç Derin Dondurucu Servisi

derin dondurucu servisi

Hemen Ara:  0212 909 57 50

WhatsApp:  0534 357 95 52

Kıraç Beyaz Eşya Servisi
Telefon Numaraları

arçelik servisi

KIRAÇ Arçelik Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

KIRAÇ Profilo Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

KIRAÇ Miele Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

KIRAÇ BOSCH Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

KIRAÇ Vestel Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

KIRAÇ Beko Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

KIRAÇ Ariston Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

KIRAÇ Electrolux Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

KIRAÇ AEG Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Kıraç Beyaz Eşya Tamircisi

Kıraç Beyaz Eşya Servisi olarak sizlere sunduğumuz birçok hizmet bulunuyor. Bu hizmetleri sayfamız üzerinden görüntüleyebilir ve iletişim numaralarından bizimle irtibat kurabilirsiniz. Belirtmeliyiz ki; beyaz eşya servisi konusunda hizmet sağlayan Türkiye’deki birçok firmanın servis görevini üstleniyoruz. Beyaz eşyalar arasında bulunan  bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya kombilerin tüm bakım ve onarım işlemlerinizi, firmamız garantisi altında gerçekleştirebilmeniz mümkün.  Tüm marka ve model beyaz eşyalar 2 yıl garantili şekilde tamir edilmektedir. Arçelik – Beko – BOSCH – Vestel – Altus – Profilo –  AEG – Miele gibi Türkiye’nin en çok tercih edilen beyaz eşya markaları Orijinal Yedek Parça değişimi ile 1 yıl parça garantili şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Kıraç Beyaz Eşya Servisi

Kıraç beyaz eşya servisi olarak bizleri tercih eden yüzlerce müşterimize teşekkür ederiz.Bizi tercih etmeniz için birçok sebep mevcut. Beyaz eşyaların günümüz şartlarında yüksek maliyeti göz önünde bulundurulduğunda, alım gücü zor olan vatandaşlar için bakım ve onarım işlemlerini arıza vermeden yapmak en önemli kurallardan birisi olarak göze çarpıyor. Sizde teknolojik aletlerinizin arıza vermesini beklemeden bizimle iletişim kurarak, en uygun fiyatlar eşliğinde tüm aletlerinizin bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede olası teknik sorunların önüne geçeceğiniz gibi, yüksek maliyetli durumları da ortadan kaldırmış olacaksınız. İletişim sayfamızdan adres ve telefon bilgilerimize ulaşabilir, hemen bir randevu kaydı oluşturabilirsiniz..

HEMEN ARA

Open chat