ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Kahramanmaraş Buzdolabı Tamircisi

Kahramanmaraş Buzdolabı Tamircisi

Kahramanmaraş Buzdolabı Tamircisi alanında deneyimli işinde başarılı Kahramanmaraş Buzdolabı Ustaları ile beraber uzun yıllardan bu yana Kahramanmaraş ilinde kesintisiz bir şekilde servis hizmeti vererek arıza yaşamış olduğunuz beyaz eşya cihazlarınızı tamir ediyor ve sizlere işlem sonrasında güvenilir bir kullanım imkanını da beraberinde sizlere sunuyoruz.

Kahramanmaraş Buzdolabı Teknik servisimiz garanti süresi bitmiş olan her marka buzdolabı cihazlarınızı aynı gün tamir edebiliyoruz. Kahramanmaraş ilinde 25 gezici servis aracımız ile beraber il genelinde her ilçe ve mahallede kesintisiz servis hizmetlerini siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantileri ile beraber sunuyoruz.

Müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda en üst düzeyde buzdolabı tamir işlemleri sunmaya devam ediyor ve işlemi aynı gün yerinde veya atölye de gerçekleştiriyoruz. Buzdolabı cihazlarınız arızalıysa, hızlı bir şekilde bir çözüm bulunmalıdır ve cihazınız tekrar çalışır hale getirilmelidir.

 Çünkü başka hiçbir ev aleti buzdolabı kadar sürekli kullanımda değildir buncan dolayı da buzdolabı cihazları her ev için ayrı bir önem ve değer taşımaktadır.

Arızalı ve çalışmayan bir buzdolabının çeşitli nedenleri olabilir bu arızalı durumları Kahramanmaraş Buzdolabı Teknisyenlerinden destek almanız çok önemlidir. Kahramanmaraş Buzdolabı Tamircilerimizden arızalı durumun nedenini nasıl bulacağınızı, ne zaman tamir etmeye değer olduğunu ve ne zaman yeni bir cihaz satın alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Buzdolaplarında en yaygın arızalar;

  • Buzdolabı cihazı soğutmuyor
  • Buzdolabı cihazı koku yapıyor
  • Buzdolabı cihazı üst soğutuyor alt soğutmuyor
  • Buzdolabı cihazı gürültülü çalışıyor

Buzdolabı cihazlarımızın markası ne olursa olsun genel olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz arızalı durumlar ile karşı karşıya kalmamız oldukça mümkündür bu arızalı durumların hızlı bir şekilde giderilmesi ve tamir edilmesi için hemen bir Kahramanmaraş Buzdolabı Servislerini arayıp destek alıp cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Kahramanmaraş Buzdolabı Tamircisi ustalarımız işlerini her zaman kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapmak için il genelinde haftanın 7 günü boyunca kesintisiz hizmet olanakları ile beraber arıza yaşamış olduğunuz buzdolabı ve diğer beyaz eşya cihazlarınızın tamir ve onarım işlemlerini en uygun fiyat güvencesi ile beraber yapabilirler.

Kahramanmaraş Buzdolabı Servis Hizmetlerimiz

en yakın buzdolabı tamircisi

Kahramanmaraş Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp :0535 560 43 59

Kahramanmaraş Derin Dondurucu Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

endustriyel-buzdolabi-tamircisi


Kahramanmaraş Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

KAHRAMANMARAŞ BUZDOLABI SERVİSİ
TELEFON NUMARALARI

arçelik servisi

KAHRAMANMARAŞ ARÇELİK
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

KAHRAMANMARAŞ VESTEL
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KAHRAMANMARAŞ PROFİLO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KAHRAMANMARAŞ GE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

KAHRAMANMARAŞ BOSCH 
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KAHRAMANMARAŞ ARİSTON
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KAHRAMANMARAŞ BEKO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KAHRAMANMARAŞ AEG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KAHRAMANMARAŞ SAMSUNG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KAHRAMANMARAŞ ELECTROLUX
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KAHRAMANMARAŞ SİEMENS
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

KAHRAMANMARAŞ MİELE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

Kahramanmaraş Buzdolabı Servisi

Sık Sorulan Sorular

Buzdolabınızdan kötü kokular geliyor ve temizlemenize rağmen gitmiyorsa karbonatlı su ile temizlemeyi ve daha sonrasında buzdolabının arka kısımında yer alan motor kontrol edilmeli. (Gıda dökülmesi için). Filtre değişimi gibi profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsanız bizi arayabilirsiniz.

Bunun öncelikli sebebi buzdolabının gaz eksikliği olabilir. Bazı durumlarda filtre temizliği yapıldığında düzelmektedir. veya sorun çok daha ciddi ve motorunuz da olabilir. Ücretsiz arıza tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı gaz dolumu fiyatları entegre edilen miktara göre değişmektedir. Cihaz ile ölçümü yapıldıktan sonra bu miktar 100 TL de olabilir buzdolabı büyüklüğüne göre 500 TL de.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı motor değişim fiyatları marka ve modele göre değişmektedir fakat genel olarak Orijinal ve 2 Yıl garantili yeni motor entegresi 450 TL – 1200 TL arasında değişmektedir.

Servis ücretimiz mahalleye ve semtlere göre değişmektedir fakat standart Buzdolabı Servis Ücreti 30 TL‘dir.

HEMEN ARA