ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi
Kadıköy Beyaz Eşya Servisi

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi olarak 2003 yılından bu yana sizlere teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız 2 yıl garantili şekilde tamir görmektedir. Kadıköy Beyaz Eşya Ustası olarak başlıca hizmetlerimiz arasında, gazı bitmiş veya tam olarak soğutma yapmayan buzdolabınız için  Kadıköy Beyaz Eşya Servisi Kadıköy Buzdolabı Tamircisi aynı zamanda çok gürültülü çalışan veya motoru bozulmuş çamaşır makineleri için Kadıköy Çamaşır Makinesi Tamircisi haftanın 7 günü hizmetinizde.

Kadıköy Hizmet Bölgelerimiz : Kadıköy Acıbadem / Kadıköy Bostancı / Kadıköy Caddebostan / Kadıköy Fenerbahçe / Kadıköy Hasanpaşa / Kadıköy Suadiye / Kadıköy Zühtüpaşa / Kadıköy  19 Mayıs / Kadıköy Caferağa / Kadıköy’ün tüm semtlerine ve mahallerine aynı gün servis imkanı.

Profesyonel beyaz eşya teknik servis kadromuz konusunda eğitimli ve uzmandır. Kadıköy Beyaz Eşya Tamircisi olarak yerinde tamir hizmeti ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Aynı gün içerisin de tamir, Kadıköy Beyaz Eşya Servisi bakım ve montaj işlemleriniz itina ile tamamlanır. Kadıköy Beyaz Eşya Servisi olarak bizlere WhatsApp hattımız üzerinden arızalı cihazınız hakkında bilgi vererek Ücretsiz Arıza Tespiti yaptırabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Kadıköy Acil Beyaz Eşya Servisi, gezici teknik servis araçları ile hızlı erişim sağlamanın yanı sıra yerinde tamir için Orijinal Yedek Parça kullanılmaktadır. Bu sayede beyaz eşyalarınız uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde çalışacaktır. Garanti süresi 2 yıldır.

 

HİZMETLERİMİZ

Kadıköy Çamaşır Makinesi Tamircisi

çamaşır makinesi tamircisi

Hemen Ara: 444 28 46

Kadıköy Buzdolabı Tamircisi

buzdolabı tamircisi

Hemen Ara: 444 28 46

Kadıköy Bulaşık Makinesi Tamircisi

bulaşık makinesi servisi

Hemen Ara: 444 28 46

Kadıköy Kombi Servisi

kombi servisi

Hemen Ara: 444 28 46

WhatsApp:0535 560 43 59

Kadıköy Klima Servisi

klima servisi

Hemen Ara: 444 28 46

WhatsApp: 0535 560 43 59

Kadıköy Derin Dondurucu Servisi

derin dondurucu servisi

Hemen Ara: 444 28 46

WhatsApp:0535 560 43 59

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi
Telefon Numaraları

arçelik servisi

Kadıköy Arçelik Servisi

Kadıköy Profilo Servisi

Kadıköy Miele Servisi

bosch servisi

Kadıköy BOSCH Servisi

vestel servisi

Kadıköy Vestel Servisi

Kadıköy Beko Servisi

Kadıköy Ariston Servisi

Kadıköy Electrolux Servisi

Kadıköy AEG Servisi

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Orijinal yedek parça temini, uzman teknik servis kadrosu ve uygun fiyat garantisi ile 16 yıldır Kadıköy Beyaz Eşya Servisi Kadıköy de hizmet vermekteyiz. Kadıköy Çamaşır Makinesi Servisi 2 yıl garanti şekilde hizmet vermektedir. Parça değişimi yapılırsa montaj için ek ücret talep etmiyoruz. Kadıköy Buzdolabı Servisi uzman teknik servis kadrosu ile her zaman yanınızda, Kadıköy Bulaşık Makinesi Servisi tüm marka ve model bulaşık makinelerin de %100 uygun fiyat garantisi vermektedir. Whatsapp hattımız üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kadıköy Derin Dondurucu Servisi olarak Uğur Derin Dondurucu ve benzeri tüm markalar da %100 garantili olarak tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Kadıköy Klima Servisi ve Kadıköy Kombi Servisi olarak size bir telefon kadar yakınız. Kısaca Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız ve Klima & Kombi servisi için hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi size bir telefon kadar yakın. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız 2 yıl garanti kapsamı altında tamir edilmektedir. Haftanın 7 günü İstanbul Kadıköy bölgesin de ve tüm yakın çevresin de 5 adet gezisi servis aracımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Cumartesi ve Pazar günleri açığız. Kadıköy bölgesinde ki en eski ve en güvenilir beyaz eşya servisi. %100 Müşteri Memnuniyeti ve uygun fiyat garantisi ile hemen arayın ve sizin için en uygun tarihe hemen randevu alın. Söz verdiğimiz saatte tamir ve onarım işlemini yapıp beyaz eşyalarınızı size teslim ediyoruz.  Fiyat almak veya arıza hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın. Tüm acil durumlar da www.BeyazEsyaUstasi.com 7/24 yanınızda.

HEMEN ARA