ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

FETHİYE BUZDOLABI TAMİRCİSİ

Fethiye Buzdolabı Tamircisii

Fethiye Buzdolabı Tamircisi ustalarımız her marka buzdolabı cihazlarınızın tamir ve onarım işlemleri için sizlere Fethiye genelinde 25 tam donanımlı gezici servis aracı ile beraber hizmet vermektedirler. Arızalı durumda olan bir buzdolabı cihazınız bulunuyorsa bu cihazınıza kendiniz hiç bir şekilde müdahale etmeden hemen bir teknik servise başvurup cihazlarınızın tamir ve onarım işlemlerini yaptırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Buzdolabı cihazlarımız evlerimizin demirbaşı olan cihazlardır. Fethiye Beyaz Eşya Teknik Servisinde aynı gün Fethiye Buzdolabı Servis hizmetleri de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Alırken oldukça fazla paralar vererek sahip olmuş olduğunuz buzdolabı cihazlarınızın tamir ve onarım işlemlerini de garanti süresi dolduktan sonra Fethiye Buzdolabı Tamir Servislerine başvurabilir ve cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Fethiye genelinde sizlerinde bildiği gibi oldukça fazla Fethiye Buzdolabı Tamir Ustası bulunmaktadır bu servislerden güvenilir ve işinin ehli olan servisten hizmet almak için buzdolabı cihazlarınızı tamir ettirmek için ön bir araştırma yapıp sizlere en uygun gelecek Fethiye Beyaz Eşya Tamircilerinden destek alabilir ve cihazınızın tamir ve onarım işlemlerini Fethiye Buzdolabı Servislerine yaptırabilirsiniz.

Fethiye Buzdolabı Servisimizde çalışmakta olan ustalarımızın tamamı alanlarında uzun yıllar boyunca deneyim kazanmış ve başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan ustalardan oluşmaktadır.

Beyaz eşya tamiri konusunda her servis aynı kalitede hizmet vermeye bilir her konuda usta çağırmadan önce Fethiye Beyaz Eşya Ustalarını telefon ile arayıp sizlere uygun gelecek servisten hizmet alabilirsiniz.

Fethiye ilçesinde hizmet veren teknik servisimiz buzdolabı cihazlarınızın markası fark etmeden cihaz ses çıkarıyor, buzdolabı koku yapıyor, buzdolabı gürültülü çalışıyor gibi sorunlarda bizlerden aynı gün teknik servis desteği alabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece ev tipi buzdolabı cihazlarınızı değil Fethiye İş Yeri Dolabı Tamircisi, Fethiye Sanayi Tipi Dolap Tamircisi ustalarımız ev ve iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz bütün buzdolabı cihazlarınızın tamir işlemlerini en uygun fiyat güvencesi ile beraber yapar.

Aynı zamanda evlerinize hangi Fethiye Beyaz Eşya Servisinden usta gelmiş olursa olsun servis fişi almadan ödeme yapmamalısınız. Fethiye Buzdolabı Tamircilerimizden hizmet almak için bizi 444 28 46 numarasından arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Fethiye Buzdolabı Servis Hizmetlerimiz

en yakın buzdolabı tamircisi

Fethiye Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp :0535 560 43 59

Fethiye Derin Dondurucu Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

endustriyel-buzdolabi-tamircisi


Fethiye Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

FETHİYE BUZDOLABI SERVİSİ
TELEFON NUMARALARI

arçelik servisi

FETHİYE ARÇELİK
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

FETHİYE VESTEL
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

FETHİYE PROFİLO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

FETHİYE GE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

FETHİYE BOSCH 
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

FETHİYE ARİSTON
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

FETHİYE BEKO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

FETHİYE AEG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

FETHİYE SAMSUNG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

FETHİYE ELECTROLUX
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

FETHİYE SİEMENS
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

FETHİYE MİELE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

Fethiye Buzdolabı Servisi

Sık Sorulan Sorular

Buzdolabınızdan kötü kokular geliyor ve temizlemenize rağmen gitmiyorsa karbonatlı su ile temizlemeyi ve daha sonrasında buzdolabının arka kısımında yer alan motor kontrol edilmeli. (Gıda dökülmesi için). Filtre değişimi gibi profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsanız bizi arayabilirsiniz.

Bunun öncelikli sebebi buzdolabının gaz eksikliği olabilir. Bazı durumlarda filtre temizliği yapıldığında düzelmektedir. veya sorun çok daha ciddi ve motorunuz da olabilir. Ücretsiz arıza tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı gaz dolumu fiyatları entegre edilen miktara göre değişmektedir. Cihaz ile ölçümü yapıldıktan sonra bu miktar 100 TL de olabilir buzdolabı büyüklüğüne göre 500 TL de.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı motor değişim fiyatları marka ve modele göre değişmektedir fakat genel olarak Orijinal ve 2 Yıl garantili yeni motor entegresi 450 TL – 1200 TL arasında değişmektedir.

Servis ücretimiz mahalleye ve semtlere göre değişmektedir fakat standart Buzdolabı Servis Ücreti 30 TL‘dir.

HEMEN ARA

Open chat