ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Düzce Buzdolabı Tamircisi

Düzce Buzdolabı Tamircisi

Düzce Buzdolabı Tamircisi ustalarımız buzdolabı cihazlarınızda yaşamış olduğunuz sorunları aynı gün tamir edebilir. Düzce Beyaz Eşya Servisi buzdolabı cihazlarınızın tamir işlemleri için servis merkezinin uzmanları, herhangi bir karmaşıklığın hatalarını derhal ortadan kaldırır. Buzdolabı tamir çalışmaları sırasında yapılan her işlem için bir garanti verilmektedir.

Bu size, garanti süresi içinde ekipmanın arızalanması durumunda bizimle tekrar iletişime geçme fırsatını en iyi şekilde vermektedir ve bu garanti sayesinde de hiç bir müşterimiz mağdur duruma düşmemiş olur.

Her marka buzdolabı cihazlarınızda aşağıda belirtmiş olduğumuz durumlardan biri ile bile karşı karşıyaysanız Düzce buzdolabı tamir teknisyeni aramanız gerekir:

  • Buzdolabı cihazımız çarpıyor ve ses çıkarıyor,
  • Buzdolabı cihazımızın elektrik motoru vızıldıyor ama çalışmıyor,
  • Buzdolabı cihazımızın motor kompresörü hemen açılır ve kapanır,
  • Buzdolabı cihazımızın motor kompresörünün içinde bir ıslık sesi duyulur,
  • Buzdolabı cihazımızın çalışma döngüsünün en başında, çalışan kompresörde karakteristik bir vuruş ortaya çıktı,
  • Buzdolabı cihazımızın soğutma kapasitesi kaybı var,
  • Buzdolabı cihazımızın darbe valfı deforme olmuş,

Düzce Buzdolabı Teknik Servisimiz, sadece orijinal yedek parçalarının kullanımlarını sağlayıp buzdolabı cihazlarınızı onarıyor. Evde her türlü buzdolabı tamir işlemi hizmeti veriyoruz. İstisnai durumlarda arızalı bir buzdolabının bir servis merkezine taşınması gerekir, bu durumda da arızalı cihazı atölyemize taşıyıp en kısa süre içerisinde tekrar sizlere teslim ediyoruz.

Düzce beyaz eşya servis merkezimizdeki onarım çalışmaları ucuzdur.  Acil bir buzdolabı onarımı için haftanın 7 günü boyunca Düzce en yakın buzdolabı servisi ustalarımızdan destek alabilirsiniz.

Bu durumda arızalı durumların giderilmesi aynı gün mümkündür. Maliyet, arızanın türüne bağlıdır ve bireysel olarak usta ve müşteri arasında görüşülür. Servis merkezimizde Düzce Beyaz Eşya Teknik Servisinde bir buzdolabı onarım servisinden usta çağırmış olursanız oldukça doğru bir karar vermiş olursunuz. Garanti veriyoruz ve en zor arızaları ortadan kaldırıp sizlere güvenilir bir kullanım imkanı sağlıyoruz.

Düzce Buzdolabı Servisi Telefon Numarası olan 444 28 46 telefon numarasından haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde servisimizi arayıp bizden usta çağırabilirsiniz.

Düzce Buzdolabı Servis Hizmetlerimiz

en yakın buzdolabı tamircisi

Düzce Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp :0535 560 43 59

Düzce Derin Dondurucu Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

endustriyel-buzdolabi-tamircisi


Düzce Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Randevu : 444 28 46

beyaz eşya servisi whatsapp WhatsApp : 0535 560 43 59

DÜZCE BUZDOLABI SERVİSİ
TELEFON NUMARALARI

arçelik servisi

DÜZCE ARÇELİK
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

DÜZCE VESTEL
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

DÜZCE PROFİLO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

DÜZCE GE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

DÜZCE BOSCH 
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

DÜZCE ARİSTON
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

SARIÇAM BEKO
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

DÜZCE AEG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

DÜZCE SAMSUNG
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

DÜZCE ELECTROLUX
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

DÜZCE SİEMENS
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

DÜZCE MİELE
BUZDOLABI SERVİSİ
  SERVİS ÇAĞIR

DÜZCE Buzdolabı Servisi

Sık Sorulan Sorular

Buzdolabınızdan kötü kokular geliyor ve temizlemenize rağmen gitmiyorsa karbonatlı su ile temizlemeyi ve daha sonrasında buzdolabının arka kısımında yer alan motor kontrol edilmeli. (Gıda dökülmesi için). Filtre değişimi gibi profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsanız bizi arayabilirsiniz.

Bunun öncelikli sebebi buzdolabının gaz eksikliği olabilir. Bazı durumlarda filtre temizliği yapıldığında düzelmektedir. veya sorun çok daha ciddi ve motorunuz da olabilir. Ücretsiz arıza tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı gaz dolumu fiyatları entegre edilen miktara göre değişmektedir. Cihaz ile ölçümü yapıldıktan sonra bu miktar 100 TL de olabilir buzdolabı büyüklüğüne göre 500 TL de.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı motor değişim fiyatları marka ve modele göre değişmektedir fakat genel olarak Orijinal ve 2 Yıl garantili yeni motor entegresi 450 TL – 1200 TL arasında değişmektedir.

Servis ücretimiz mahalleye ve semtlere göre değişmektedir fakat standart Buzdolabı Servis Ücreti 30 TL‘dir.

HEMEN ARA

Open chat