ClickCease
Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Ünye Regal Servisi

Ünye Regal Servisi

Ünye Regal Servisi olarak garanti süresi dolmuş olan beyaz eşya cihazlarınızın onarım işlemlerini yerinde aynı gün tamir işlemlerini yapmaktayız. Regal marka beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemleri konusunda uzman bilir kişi ustalara sahibiz alanında eğitim almış ustalarımız cihaz tamir işlemlerinizi yapabilir.

Ünye Aeg Teknik Servisine güvenin uzman kadromuz beraberinde hizmet veren firmamızdan hizmet almış ve usta çağırmış olduğunuz takdirde evlerinizde yerinde beyaz eşya tamir hizmeti sunacağız. Cihazlarınızı alırken oldukça fazla paralar vererek aldınız tamir işlemleri gerektiği zamanlarda ise kaliteli beyaz eşya tamircileri çağırarak cihazlarınızın tamir işlemlerini yaptırmalısınız. Ünye Aeg Beyaz Eşya Servisinden vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda Ünye Aeg Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

ÜNYE REGAL BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Ünye Regal Çamaşır Makinesi Servisi

çamaşır makinesi tamircisi
Servis Çağır:  444 28 46
WhatsApp:  0535 560 43 59

Ünye Regal Buzdolabı Servisi

buzdolabı tamircisi
Servis Çağır: 444 28 46
WhatsApp:  0535 560 43 59

Ünye Regal Bulaşık Makinesi Servisi

bulaşık makinesi servisi
Servis Çağır:  444 28 46
WhatsApp:  0535 560 43 59

Ünye Regal Kombi Servisi

kombi servisi
Servis Çağır:  444 28 46
WhatsApp:  0535 560 43 59

Ünye Regal Klima Servisi

klima servisi
Servis Çağır:  444 28 46
WhatsApp:  0535 560 43 59

Ünye Regal Derin Dondurucu Servisi

derin dondurucu servisi
Servis Çağır:  444 28 46
WhatsApp:  0535 560 43 59

Ünye Regal Beyaz Eşya Servisi

Ünye Regal Teknik Servisi

Ünye Regal Beyaz Eşya Servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı cihazlarınızın tamir işlemlerini yapıyoruz. Cihazlarınız evlerinizde sizlerin hayatını oldukça fazla kolaylaştıran beyaz eşya cihazlarıdır. Size teknik konuda haftanın her günü Ünye Aeg Teknik Servis olarak yardımcı olabiliriz.

Ünye Regal Yetkili Servis kalitesinde hizmet veren beyaz eşya tamircilerimiz beyaz eşya tamiri sırasında eğer ki parça değişim işlemi yapılması gerekiyorsa arızalı olan parçayı değiştiriyor ve değiştirmiş oldukları her parçaya 1 Yıl Orijinal yedek parça garantisi hizmeti sunuyorlar. Aeg Servisi Ünye servisinden tamir etmiş olduğumuz beyaz eşya cihazları ve servis hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca KEÇİÖREN BUZDOLABI TAMİRCİSİ yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. 

Ünye Regal Buzdolabı Tamircileri

Regal Servisi Ünye

Ünye Regal Buzdolabı Servisi olarak buzdolabı cihazlarınızın tamir işlemleri için buzdolabı onarım hizmetlerimiz hiç durmadan devam etmektedir. Regal buzdolabı cihazlarımızda genel olarak yaşamış olduğumuz belli başlı arızalar ve sorunlar vardır;

Ünye Buzdolabı Tamircilerimiz buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı ses yapıyor, buzdolabı çalışırken oldukça fazla gürültü çıkarıyor, buzdolabı altı soğutuyor üstü soğutmuyor gibi sorunlar yaşamaktaysanız Ünye Regal Buzdolabı Servislerini çağırıp bir an önce buzdolabı cihazlarınızın tamir işlemlerini yaptırmanız gerekmektedir. Ünye Buzdolabı Tamir Ustası için 444 28 46 telefon numarasından buzdolabı ve diğer beyaz eşya cihazlarınızın tamir onarım işlemlerini yaptırmak için arayabilir bizlerden destek ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Ünye Siemens Servisi yazımızı okuyabilirsiniz. 

 

Regal özel teknik tamir servisiyiz. Servis merkezimiz evlerinizde rahatlık ve konforu bir arada yaşatan Regal ve Regal gibi tanınmış beyaz eşya markalarının ürünleri için her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Regal buzdolabı buzmatik arızasında servisimizden usta talebinde bulunabilirsiniz. Beyaz eşya markalarının ülkemizde en fazla kullanılan markası olan Regal sağlam beyaz eşya üretiminde sayılı markalardan birisidir. Regal tamir servisi olarak her türlü sorunuzda sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Regal çamaşır makinesi cl on ne demek ve neden olur sorunlarında 444 95 87 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Regal buzdolabınızın tüm yedek parçalarını sorunsuz bir şekilde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Regal bulaşık makinesi açma kapama düğmesi tamiri, servisimizde yapılmaktadır. Tüm model ve alanlar da üretilen Regal marka ürünlerin geniş yedek parça desteği ile müşterilerine hizmet eden firmamız uzun zamandır faaliyet gösterdiği bu sektörün öncü ve yenilikçi isimlerinden olmaya devam ediyor. Regal Buzdolabı Servisimizin bünyesinde bulunmakta olan bütün buzdolabı tamir ustalarımız sertifikalı, güler yüzlü, alanında uzman, pratik kişilerden oluşmaktadır.

Regal markalı tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve onarımı için gezici ekibimizden destek alabilirsiniz. Regal servisi haftanın tam 7 günü; günde ise 24 saat boyunca aralıksız servis hizmeti sunmaktadır. Regal servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Regal cihazınızın son durumunu öğrenmek ve neler yapılabileceğini görmek için ile numaralı telefondan irtibata geçmeniz yeterlidir. Servis hizmetlerimizin diğer kolu olan Regal klima servis hizmeti de split klima bakım onarım montaj yer değişimi işlemlerini Regal özel servisimiz gerçekleştire bilir 7 – 24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Regal buzdolaplarında meydana gelen sorunun büyüklüğü ne kadar olursa olsun, en küçük sorunlarda dahi büyük bir ciddiyet eşliğinde hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz. Hayatımızı kolaylaştıran Regal marka beyaz eşyalar şüphesiz hepimizin evlerinde vazgeçilmez ürünler olarak yerlerini almaktalar. Evlerinizde kullanmakta olduğunuz doğalgazlı cihazlar her yıl muntazam olarak ehliyetli ve güvendiğiniz Regal kombi bakım servis ekipler tarafından cihazınızın kontrolü yapılılır.

Regal markasının üretmiş oldukları çamaşır makinesi ve aynı zamanda da diğer beyaz eşya cihazlarının da tamir işlemleri ile ilgileniyor.

Regal kombi, klima, bulaşık makinesi veya Regal markalı beyaz eşyaların tamir işlemleri için ortalama iki saat randevu zamanı ile ekonomik fiyatlarla onarım yapmaktayız. Regal önde gelen marka olmak üzere, bir çok markanın beyaz eşya tamirleri ile hizmet vermekteyiz. Buzdolapları, Derin Dondurucular, Çamaşır Makineleri, Kurutma Makineleri, Bulaşık Makineleri ve klimalar başta olmak üzere tüm Regal ürün grupları ile ilgili olarak yetkili servis hizmetleri tarafımızdan verilmektedir. Kalitenin yükselen değeri olarak bir marka çalışması yapıyor ve bu noktada Regal markasından da yardım alıyoruz. Cihazınızın tüm arızalarını sonuca oluşturan Regal servisleri bir telefon kadar yakınınızda bulunmaktadır. Regal bulaşık makinesi gider hortumu değiştirme işlemleri için iletişime geçebilirsiniz. Regal beyaz eşyalarınızın yıllık bakımı da servisimiz tarafından yapılmaktadır. Cihazınız bozulduğunda şehrinizdeki Regal özel servisini öğrenmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin. 7/24 Regal markasının kapılarını müşterilerine açmaya devam eden disiplinli ve kusursuz servis hizmetleri ile hem müşterinin hem de ürünlerinin yüzünü güldürebilen bir firmayız. Bozulmuş bulaşık ve çamaşır makinenizi tamir ettirmek istiyorsanız, uygun fiyata tamir ediyoruz.

Ünye İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

AĞIDERE MAHALLESİ Regal Servisi
ATAKÖY MAHALLESİ Regal Servisi
ATATÜRK MAHALLESİ Regal Servisi
AYDINTEPE MAHALLESİ Regal Servisi
BAŞKÖY MAHALLESİ Regal Servisi
BAYRAMCA MAHALLESİ Regal Servisi
BEYLERCE MAHALLESİ Regal Servisi
BURUNUCU MAHALLESİ Regal Servisi
CEVİZDERE MAHALLESİ Regal Servisi
ÇAKMAK MAHALLESİ Regal Servisi
ÇAMURLU MAHALLESİ Regal Servisi
ÇATAK MAHALLESİ Regal Servisi
ÇATALPINAR MAHALLESİ Regal Servisi
ÇATALTEPE MAHALLESİ Regal Servisi
ÇINARCIK MAHALLESİ Regal Servisi
ÇINARLIK MAHALLESİ Regal Servisi
ÇİĞDEM MAHALLESİ Regal Servisi
DENİZBÜKÜ MAHALLESİ Regal Servisi
DEREKÖY MAHALLESİ Regal Servisi
DİZDAR MAHALLESİ Regal Servisi
DÖŞEMEDİBİ MAHALLESİ Regal Servisi
DÜZKÖY MAHALLESİ Regal Servisi
DÜZSAYLAN MAHALLESİ Regal Servisi
ELMALIK MAHALLESİ Regal Servisi
ERENYURT MAHALLESİ Regal Servisi
ESENKALE MAHALLESİ Regal Servisi
ESKİKIZILCAKESE MAHALLESİ Regal Servisi
FATİH MAHALLESİ Regal Servisi
FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ Regal Servisi
GÖBÜ MAHALLESİ Regal Servisi
GÖLCÜĞEZ MAHALLESİ Regal Servisi
GÖLEVİ MAHALLESİ Regal Servisi
GÜNPINARI MAHALLESİ Regal Servisi
GÜRECÜLÜ MAHALLESİ Regal Servisi
GÜZELKALE MAHALLESİ Regal Servisi
GÜZELYALI MAHALLESİ Regal Servisi
HAMİDİYE MAHALLESİ Regal Servisi
HANYANI MAHALLESİ Regal Servisi
HIZABAŞIGÜNLÜK MAHALLESİ Regal Servisi
HIZARBAŞIKUMARLI MAHALLESİ Regal Servisi
İNKUR MAHALLESİ Regal Servisi
İPEKYOLU MAHALLESİ Regal Servisi
KADILAR MAHALLESİ Regal Servisi
KALE MAHALLESİ Regal Servisi
KALEDERE MAHALLESİ Regal Servisi
KALEDİBİ MAHALLESİ Regal Servisi
KARŞIYAKA MAHALLESİ Regal Servisi
KEŞ MAHALLESİ Regal Servisi
KİLLİK MAHALLESİ Regal Servisi
KOCUKLU MAHALLESİ Regal Servisi
KUŞÇULU MAHALLESİ Regal Servisi
KUŞDOĞAN MAHALLESİ Regal Servisi
LİSELER MAHALLESİ Regal Servisi
NADİRLİ MAHALLESİ Regal Servisi
NURETTİN MAHALLESİ Regal Servisi
NURİYE MAHALLESİ Regal Servisi
ORTA YILMAZLAR MAHALLESİ Regal Servisi
ORTAKÖY MAHALLESİ Regal Servisi
PELİTLİYATAK MAHALLESİ Regal Servisi
PINARBAŞI MAHALLESİ Regal Servisi
SAHİLKÖY MAHALLESİ Regal Servisi
SARAÇLI MAHALLESİ Regal Servisi
SARAYCIK MAHALLESİ Regal Servisi
SARIHALİL MAHALLESİ Regal Servisi
SAYLAN MAHALLESİ Regal Servisi
SOFUTEPESİ MAHALLESİ Regal Servisi
ŞENYURT MAHALLESİ Regal Servisi
TAFLANCIK MAHALLESİ Regal Servisi
TAŞÇA MAHALLESİ Regal Servisi
TEKKİRAZ MAHALLESİ Regal Servisi
TEPEKÖY MAHALLESİ Regal Servisi
UĞURLU MAHALLESİ Regal Servisi
ÜÇPINAR MAHALLESİ Regal Servisi
YAVI MAHALLESİ Regal Servisi
YAYCI MAHALLESİ Regal Servisi
YAYLALI MAHALLESİ Regal Servisi
YAZKONAĞI MAHALLESİ Regal Servisi
YENİKENT MAHALLESİ Regal Servisi
YENİKIZILCAKESE MAHALLESİ Regal Servisi
YENİKÖY MAHALLESİ Regal Servisi
YEŞİLADA MAHALLESİ Regal Servisi
YEŞİLKENT MAHALLESİ Regal Servisi
YİĞİTLER MAHALLESİ Regal Servisi
YUNUS EMRE MAHALLESİ Regal Servisi
YÜCELER MAHALLESİ Regal Servisi

Ünye Beyaz Eşya Servisi
Telefon Numaraları

arçelik servisi

Ünye Arçelik Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Ünye Profilo Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Ünye Miele Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

bosch servisi

Ünye Bosch Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

vestel servisi

Ünye Vestel Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Ünye Beko Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Ünye Ariston Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Ünye Electrolux Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

Ünye AEG Servisi
  SERVİS ÇAĞIR

HEMEN ARA

Open chat